Mata powietrzna

Folia biodegradowalna do pakowania

Folia biodegradowalna do pakowania i dbałość o środowisko

wypełniacz do paczek

Folia biodegradowalna do pakowania i dbałość o środowisko

Odpowiednie zabezpieczenie wysyłanych towarów to ważna sprawa! Stosując odpowiedni wypełniacz do paczek mamy pewność, że pomimo długiego i trudnego transportu, produkt dotrze do Klienta w nienaruszonym stanie. Zadowolenie kupującego wzrośnie jeszcze bardziej, kiedy zobaczy, że dbamy nie tylko o profesjonale zapakowanie Jego przesyłki, ale również o nasze środowisko. Folia biodegradowalna do pakowania spełni więc wiele funkcji.

Dobór odpowiedniego wypełniacza

Podczas wyboru odpowiedniego wypełnienia, możemy mieć pewnie wątpliwości i dylematy. Nic dziwnego! Wybór jest tak ogromny, że trudno się zdecydować na jeden produkt, który sprawdzi się najlepiej. Warto więc się zastanowić nad wieloma aspektami mającymi wpływ na ostateczną decyzję.

Przede wszystkim, kluczowym czynnikiem jest kształt oraz rodzaj wysyłanego produktu. Jeśli jest on symetryczny (na przykład kwadratowy lub prostokątny) to przydatna może się okazać mata powietrzna. Podczas przygotowywania wysyłki wystarczy owinąć nią przedmiot i umieścić w nieco większym kartonie. Szczelne owinięcie produktu z każdej strony sprawi, że nawet podczas uszkodzenia kartonu w trakcie transportu, produkt pozostanie w nienaruszonym stanie.

Bezpieczeństwo

Jeśli zależy nam natomiast na największym bezpieczeństwie (na przykład przy wysyłce produktów delikatnych i kruchych, takich jak szkło) najlepszym wyborem będą poduszki powietrzne do paczek. Wypełniając nimi karton możemy mieć pewność, że to najlepsza możliwa ochrona. Przedmiot umieszczony w takim zabezpieczeniu będzie doskonale chroniony nawet przed mocnymi wstrząsami i uderzeniami.

Dbałość o środowisko

Dla wielu osób ważne jest również to, aby wykorzystywane przez nas materiały były przyjazne dla środowiska. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, trzeba już dziś zrobić krok do przodu! Pora pomyśleć nie tylko o najlepszym zabezpieczeniu wysyłanych rzeczy, ale też o ekologii. Jeśli tak, to powinna nas zainteresować folia biodegradowalna do pakowania, która jest przyjazna dla środowiska, ponieważ powstaje z naturalnych składników i ulega całkowitemu rozkładowi. Wybierając taki produkt stawiamy na najlepszą jakość i zyskujemy zaufanie wśród świadomych Klientów.

wypełniacz do paczekfolia biodegradowalna do pakowaniamata powietrznapoduszki powietrzne do paczek

Powiązane wpisy

Mata powietrzna

Mata powietrzna do kartonów to nieuszkodzona przesyłka

Poduszki powietrzne do paczek

Poduszki powietrzne do paczek - dobre zabezpieczenie towarów

Wypełniacze powietrzne kontra inne

Co będzie lepsze? Wypełniacze powietrzne czy inne rodzaje?

Torebki doypack dla branży e-commerce

Czy torebki doypack sprawdzają się w sprzedaży wysyłkowej?

Taśma pakowa z logo

Kiedy sprawdza się taśma pakowa z logo?