Mata powietrzna

Wypełniacze powietrzne kontra inne

Co będzie lepsze? Wypełniacze powietrzne czy inne rodzaje?

wypełniacze do paczek

Odpowiednie zapakowanie przesyłki

W dzisiejszych czasach zamawianie, wysyłanie i transport towaru stały się nieodzowną częścią naszego życia. Odpowiednie zapakowanie przedmiotu do wysyłki jest niezwykle istotne. Dlatego na rynku, oprócz rozmaitych opakowań, dostępne są różne wypełniacze do paczek, w zależności od potrzeb. Dobrze zabezpieczona przesyłka to nie tylko wybór odpowiedniego kartonu. Bardzo często musimy wypełnić czymś puste miejsca, a w tym zadaniu doskonale sprawdzają się wypełniacze powietrzne.

Pianki, papier i folia bąbelkowa

Istnieje szereg produktów, których właściwe przygotowanie do transportu stanowi duże wyzwanie. Są to na przykład akcesoria elektroniczne, ceramika, szkło lub przedmioty o nietypowych gabarytach. Często używane pianki do pakowania są skuteczne w szybkim zapełnianiu przestrzeni, lecz niestety nie nadają się do ochrony delikatnych rzeczy. Bywają też irytujące dla klientów. Popularne folie bąbelkowe są świetnym zabezpieczeniem dla kruchych przedmiotów, lecz ich duże rolki zajmują sporo przestrzeni magazynowej. Wypełniacze papierowe dają wiele opcji ich pozyskania z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia, lecz generują dodatkowe obciążenie do przesyłki.

Wypełniacze powietrzne

Dzięki dużej odporności na uszkodzenia, poduszka czy mata powietrzna idealnie nadaje się do ochrony zarówno delikatnych jak i dużych, cięższych artykułów. Wypełniacze powietrzne amortyzują oraz oddzielają przedmioty chroniąc je przed otarciami i uszkodzeniami. Doskonale się dopasowują i wypełniają całą pustą przestrzeń w kartonie. Dodatkowym atutem jest również wygłuszanie. Wypełniacze do kartonów tego typu uniemożliwiają rozpoznanie zawartości paczki podczas potrząsania. Poduszki powietrzne do paczek zapewniają bezpieczeństwo nie dokładając zbędnych kilogramów.

Lekkie i trwałe

Podczas podróży, która często wynosi setki kilometrów, przesyłka stale narażona jest na uszkodzenia. Dlatego to tak ważne, by nie tylko wybrać odpowiednie opakowanie, ale również dostosować wypełnienie wewnętrzne. Ograniczymy w ten sposób wydatki związane z niepotrzebną wagą, a także zminimalizujemy ryzyko późniejszych strat związanych z uszkodzeniami zawartości. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i trwałości, poduszki powietrzne do paczek uważane są obecnie za jedne z najlepszych na rynku. Czy wysyłamy coś indywidualnie, czy prowadzimy biznes - fachowo zabezpieczona paczka będzie wizytówką solidności i profesjonalizmu.

wypełniacze do paczekwypełniacze powietrznemata powietrznawypełniacze do kartonówpoduszki powietrzne do paczek

Powiązane wpisy

Poduszki powietrzne do paczek

Poduszki powietrzne do paczek - dobre zabezpieczenie towarów

Folia biodegradowalna do pakowania

Folia biodegradowalna do pakowania i dbałość o środowisko

Mata powietrzna

Mata powietrzna do kartonów to nieuszkodzona przesyłka

Torebki doypack dla branży e-commerce

Czy torebki doypack sprawdzają się w sprzedaży wysyłkowej?

Taśma pakowa z logo

Kiedy sprawdza się taśma pakowa z logo?